Kniha návštěv

Datum 13.01.2019
Vložil Vladimír Goroly.
Titulek Vskaz pro magori co prodali zamek . hijenizmus a vichcanost. jeto nic vic

Gdiš se divam jak ten zamek dopadl jemi uplně smutno. .Stravil sem tam pul života od roku 1976 do 1984 .Omlouvám se sem uš slabozraki tak že se přehmatnu.Proč kraj zrušil učilište ? nebo školu s deckim domovem. vite kolika lidem se to neliby žeto je zrušeno hlavně tem kteři tam nechali pulku sveho života, At jěto chovanec nebo vychovatelka učitelka.jeto proste sprominutim hovadina. za komunistu byse vam to nepodařilo. tet to tam maji lidi kteři si toho nevaži. bylsem tam avidelsem Srdičko mi to malem utrhlo ,spominki ,ale ti zdi dole pod hradbami nebo jak byla kuchyně no hruza.NEJSEM zastance komunismu ale zatohle coste udelali a prodali by na vAS BYLO POTŘEBA KOMUNISMUS. pozdravuji kluki Romana Haluški A Štefana Žigu. BByli ste moji spolužaci .měla nas pani Sotolařová,učil nas Kalda.,.buch vi gde jsou dnes .Pani sotolsřovou moc bych ji chtel videt jestli žijě. .Opatrujtese.Jinak KLUCI gdyby neco muj imej je pepik.goroli@seznam.cz.Oatrujtese.at se vam daři a ste zdravi..

Datum 20.01.2017
Vložil barbora landoriova
Titulek vzpominka

Dobry podvecer,jmenuji se Landoriova Barbora,byla sem u Vas od roku 1999-2000,ucila sem se kucharkou.Moje misstrova byla Pani Strajtova,chtela sem se zeptat jestli mate nejake archivni fotky

Datum 26.01.2017
Vložil zámek
Titulek Re: vzpominka

Báro, pokusím se něco najít.

Datum 30.07.2018
Vložil Barbora landoriova
Titulek Re: vzpominka

Dobrý den,chci se zeptat jestli už ste něco našli,kontaktujte mě prosím na tel.cislo 739836509, předem moc dekuji

Datum 08.09.2016
Vložil štefan žíga
Titulek pozdrav

ZDRAVYM JE ZAMEK OPRAVDU NA PRODEJ

Datum 13.01.2019
Vložil Vladimír Goroly.
Titulek Re: pozdrav

to sou hamižnici co. nechteli to potporovat. jenom aby měli na kavički papalaši z ministewrstva.

Datum 20.04.2016
Vložil Aleš Pilo
Titulek Pro vás

Moc se omlouvám že jsem dlouho nepsal, tak jak se tam všichni máte..?.Paní Hloušková,chtěl jsem se přijet podívat ale skoro pořád nemám čas ale už to musím udělat a přijet se určitě podívat.Moc se těším.Tak zatím. Měl jsem vás moc rád.


Datum 26.04.2014
Vložil stefan ziga
Titulek janiked@seznam.cz

Dobry den chovancem jsem byl uvas v letech 1979 az 1985 moje vychovatelka byla p Sotolarova rad nani vspominam ale musim se priznat nakoho nerad vspominam tak to na reditele hanaka byl zlej amely z neho strach dokonce i vychovatelky a ucitele ale to byla doba za nas dneska se maji urcite lip deti uvas a stoho mam radost sleduji vase stranky a vydim ze je to ohodne lepsi jsou tam i holky a to za nas nebyli preji vam at skola nadale funguje s pozdravem stefan ziga

Datum 13.04.2014
Vložil Petr Sedlák
Titulek 1980-1983

Dobrý den, vyučil jsem se v Račicích,, malíř natěrač,, a musím říct , že na tuto dobu nevzpomínám rád, spíše jsem se dlouhá léta snažil zapomenout na to co se tam dělo. Náhodou jsem narazil na Vaše stránky , na knihu návštěv a vzpomínky ožily. Musím potvrdit , že pan ředitel Hanák byl neskutečný ,,magor,, a třásli se před ním nejenom žáci a chovanci , ale i pedagogové a vychovatelé. Přísahám , byl jsem svědkem mlácení chovance ústavu včetně kopání když už ležel na zemi. Dokonce napadl těhotnou vychovatelku a třásl sní tak , že jsem měl strach o její zdraví. Na druhou stranu tady pracovali i vynikající lidé , jako například p. Jeřábek , p. Kabát a další . Na ně si vzpomenu rád , věděli o praktikách ředitele ale doba byla taková , že se to nedalo nijak řešit.
Nikdy nezapomenu na totalitního ,,magora,,
Přeji Vám všem , jenom krásné zážitky z Račic.
Petr Sedlák
sedlaak@seznam.cz

Datum 15.04.2014
Vložil Hloušková
Titulek Re: 1980-1983

Dobrý den,
děkuji za Váš příspěvek. Nemohu hodnotit dobu před třiceti lety, ale myslím, že dnes je vše jiné, ale děti si toho neváží.
Přeji Vám, ať se Vám v životě daří a zůstanou ty pěkné vzpomínky na Račice.
S pozdravem Libuše Hloušková, ředitelka školy.

 

Kontakt

Račice zámek

info@uciliste-racice.cz

Zámek 1, Račice-Pístovice, 683 05

Vyhledávání

Anketa

Má být zámek dále otevřen pro veřejnost ?

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode